درباره پترو کیمیا پیوند

معرفی

 • مجموعه تولیدی بازرگانی پترو کیمیا پیوند با تکیه بر دانش متخصصان داخلی و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته است، طیف وسیعی از مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع مختلف به ویژه صنعت تصفیه و آب پساب را برای صنعت گران و تولیدکنندگان داخلی فراهم آورد. خطوط تولید پیشرفته ، نظارت دائمی واحد کنترل کیفیت ، استفاده از مواد اولیه درجه یک و بهره گیری از افراد با تجربه در تمامی واحدهای این مجموعه باعث شده اند تا پتروکیمیا پیوند بتواند موادی با کیفیت جهانی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
پترو کیمیا پیوند

خدمات

 • این مجموعه با هدف تولید مواد شیمیایی با کیفیت مورد نیاز در صنایع مختلف، خصوصا صنعت تصفیه آب ، جمعی از متخصصان و خبرگان این حوزه را گرد هم آورده و مفتخر است که تاکنون توانسته سهمی در چرخه تولید و توزیع مواد شیمیایی مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد.مجموعه پترو کیمیا پیوند با تکیه بر دانش متخصصان داخلی و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته است، طیف وسیعی از مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع مختلف به ویژه صنعت تصفیه و آب پساب را برای صنعت گران و تولیدکنندگان داخلی فراهم آورد. خطوط تولید پیشرفته ، نظارت دائمی واحد کنترل کیفیت ، استفاده از مواد اولیه درجه یک و بهره گیری از افراد با تجربه در تمامی واحدهای این مجموعه باعث شده اند تا پتروکیمیا پیوند بتواند موادی با کیفیت جهانی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد .
وارد کننده مواد شیمیایی

اهداف

 • تولید مواد شیمیایی با کیفیت و برخوردار از استانداردهای جهانی
 • تسهیل دستیابی به مواد اولیه برای تولیدگنندگان داخلی و جلوگیری از خروج ارز از کشور
 • صادرات مواد شیمیایی به خارج از کشور و کمک به اقتصاد کشور
 • ترغیب سایر افراد و مجموعه ها به تولید و یاری رساندن به آنها با در اختیار گذاشتن تجربیات خود
پترو کیمیاپیوند

واحدها

 • کارخانه ها و خطوط تولید

برای تولید هر محصولی روش ها و لایسنس های مختلفی وجود دارد ، اما انتخاب بهترین روش ممکن باید بر اساس شرایط محل اجرا انتخاب گردد . خطوط تولید مورد استفاده در پتروکیمیا پیوند همگی با تکیه بر مطالعات دقیق انتخاب شده اند و خوش بختانه توانسته اند کیفیت و کمیت مورد انتظار این مجموعه را برآورده سازند .

 • انبارها

با توجه به حساسیتی که مواد شیمیایی دارند ، نحوه ذخیره سازی و انبارداری از عوامل بسیار مهم در چرخه تولید به شمار می روند . یکی از عواملی که نقش پررنگی را در موفقیت پتروکیمیا پیوند ایفا می کند ، استفاده از تجهیزات و روش های مدرن انبارداری و انبار گردانی است .

 • واحد کنترل کیفیت

واحد های کنترل کیفیت این مجموعه در تمامی کارخانه ها حضور داشته و فارغ از نتیجه دلخواه به بررسی کیفیت محصول تولیدی می پردازند . نتیجه این نوع عملکرد را در اطمینان مصرف کنندگان به این مجموعه می توان مشاهده کرد .

 • تحقیق و توسعه

هدف از تشکیل این واحد بهینه سازی روش های تولید محصولات موجود و پیدا کردن محصولات مورد نیاز در کشور برای تولید است .

 • واحد فروش و توزیع

یکی از اهداف اولیه پترو کیمیا پیوند عرضه مستقیم محصولات و ارتباط بدون واسطه با مصرف کنندگان واقعی است . سیستم توزیع گسترده در تمام نقاط کشور و حتی کشورهای خارجی به ما کمک کرده اند تا به این هدف نیز جامه عمل بپوشانیم .

مواد اولیه شیمیایی
فهرست